BD Čechova 12, Praha Libeň
- výměna zdroje tepla: plynový kondenzační kotel, rekonstrukce otopné soustavy, autonomní regulace a měření dodávky tepla do jednotlivých bytů
Hobbymarket perfecta Benešov
- rozšíření otopné soustavy, návrh teplovodního podlahového vytápění, připojení VZT jednotek na systém vytápění
Novostavba RD Pyšely
- plynový kondenzační kotel pro vytápění a ohřev TV, návrh teplovodního plynového vytápění
Novostavba RD Jesenice u Rakovníka
- tepelné čerpadlo země voda pro vytápění a ohřev TV, návrh teplovodního podlahového vytápění
BD Legerova, Praha
- centralizace vytápění a přípravy TV- plynová kotelna III. kategorie, návrh otopné soustavy, autonomní regulace a měření dodávky tepla do jednotlivých bytů
DDM Hrádek nad Nisou
- výměna zdroje tepla a centralizace ohřevu TV- plynový kondenzační kotel, nucené větrání se ZZT, pro Energy Benefit Centre a.s.
ZŠ Stříbrná Skalice
- výměna zdroje tepla: kaskáda tepelných čerpadel vzduch/voda, pro Energy Benefit Centre a.s.
Sokolovna Kamenický Šenov
- návrh zdroje tepla: kaskády plynových kondenzačních kotlů a otopné soustavy v rámci kompletní rekonstrukce objektu, pro Energy Benefit Centre a.s.
Hostinec Mečíchov
- výměna zdroje tepla: kaskáda plynových kondenzačních kotlů, návrh nové otopné soustavy
ZŠ Ondřejov
- novostavba v pasivním standardu, návrh zdroje tepla a chladu- kaskáda reversibilních tepelných čerpadel země-voda, návrh otopné soustavy, teplovodní podlahové vytápění, přípojení VZT jednotek na rozvody chladu a tepla, pro Energy Benefit Centre a.s.
ISŠT Mělník
- výměna zdroje tepla: plynové absorpční tepelné čerpadlo+ plynový kondenzační kotel, návrh rekonstrukce otopné soustavy, dopojení VZT jednotek na rozvody tepla, pro Energy Benefit Centre a.s.
BD Loučovice
- novostavba v pasivním standardu, návrh zdroje tepla- tepelné čerpadlo vzduch/voda, návrh teplovodního podlahového vytápění, pro Energy Benefit Centre a.s.
Novostavba RD Malá Hraštice
- teplovodní krbová vložka + elektrokotel, návrh teplovodního podlahového vytápění
Tiskárna Ministerstva vnitra
- výměna zdroje tepla: kaskáda plynových absorpčních tepelných čerpadel vzduch/voda+ plynové kondenzační kotle, návrh přípravy TV, pro Energy Benefit Centre a.s.
SOU Hubálov
- budova internátu - odpojení od centrální kotelny, návrh nového zdroje tepla: plynové absorpční tepelné čerpadlo země-voda + plynové kondenzační kotle, návrh otopné soustavy, připojení VZT jednotek na rozvody tepla, pro Energy Benefit Centre a.s.
Domov Domino Zavidov
- výměna zdroje tepla: 3x kaskáda tepelných čerpadel vzduch/voda, termický solární systém pro přípravu TV
ISŠT Benešov
- výměna zdroje tepla: kaskáda plynových absorpčních tepelných čerpadel země-voda+ plynové kondenzační kotle, připojení VZT jednotek na rozvody tepla, pro Energy Benefit Centre a.s.
ZŠ Komenského Uhlířské Janovice
- výměna zdroje tepla: kaskáda tepelných čerpadel vzduch/voda, návrh otopné soustavy, pro Energy Benefit Centre a.s.
ZŠ Náměstí Míru, Liberec
- výměna zdroje tepla: kaskády plynových konenzačních kotlů, rozšíření otopné soustavy, připojení VZT jednotek na rozvody tepla, pro Energy Benefit Centre a.s.
KŠH Smrkovice - Hůrky
- návrh 2 kotelen na dřevní štěpku, vč. skladování a dopravy paliva, návrh teplovodu z ocelového předizolovaného potrubí v rámci areálu, pro Energy Benefit Centre a.s.